Winteraanbieding! Nu met 20 % korting.
De Devold® Islender trui is gebreid van 100 % zuivere Noorse wol. De Islender was Devolds eerste werkkleding, geïntroduceerd rond 1850. Gemaakt van 100 % pure Noorse wol, bestand tegen zware weersomstandigheden. Tot op de dag van vandaag behoort de Islender tot Devolds bestsellers. De retro look geeft de trui een tijdloze uitstraling. De boorden langs de hals, aan de onderzijde en aan de mouwen zijn ribgebreid. Een warme en stoere aanvulling op uw collectie!
Staat uw maat er niet meer bij? Wellicht hebben we deze nog wel in onze winkels op Texel! Informeer via onze contactpagina naar de mogelijkheden.
Door de onderstaande afmetingen te vergelijken met uw eigen kledingstukken, kunt u de juiste maat kiezen.
maat trui | Lengte rugpand vanaf naad in de nek | Borstwijdte (oksel-oksel) | Mouwlengte (vanuit oksel gemeten) | Mouwlengte (vanaf boord gemeten) |
M | ca. 66 cm. | ca. 55 cm. | ca. 58 cm. | ca. 60 cm. |
L | ca. 71 cm. | ca. 56 cm. | ca. 59 cm. | ca. 60 cm. |
XL | ca. 72 cm. | ca. 63 cm. | ca. 60 cm. | ca. 61 cm. |
Wol is een fijn materiaal om kleding van te maken omdat het antibacterieel en geurbestendig is. Wollen kleding hoeft daarom niet vaak gewassen te worden. Hang het kledingstuk af en toe buiten zodat het kan opfrissen. Wilt u het kledingstuk toch wassen, dan adviseren wij het Texelana Wolwasmiddel. Wrijf bij handwas nooit hard, om vilten te voorkomen. Kijk voor de wasinstructie altijd op het label in het kledingstuk. Laat wollen kleding altijd liggend drogen.
Als u uw wollen kledingstuk op deze manier behandelt, zal het niet alleen mooier blijven en langer meegaan. Door te luchten in plaats van te wassen spaart u ook het milieu.
Devold® Originals zijn warme en traditionele truien, gemaakt van 100 % zuivere scheerwol van Noorse schapen. Deze truien zijn oorspronkelijk gemaakt voor vissermannen en andere arbeiders in het barre klimaat langs de Noorse kust. Tegenwoordig zijn de Devold truien erg populair en perfect om te dragen bij koud weer. Om zachte en goed passende kleding te krijgen, zijn de truien voorgewassen.