Deze pantoffels gaan uit de collectie, op=op.
Deze hoge pantoffel van het merk Haflinger is gemaakt van 100 % wolvilt en is ideaal voor mensen die een stevige houvast nodig hebben. Door het elastiek aan de zijkanten en de lus boven de hiel is deze pantoffel makkelijk aan te trekken.
Deze pantoffel heeft een uitneembaar voetbed van kurk. Ideaal dus voor mensen met steunzolen!
Wolvilt is licht elastisch, kleurvast, luchtdoorlatend en in staat om luchtdamp op te nemen zonder zelf vochtig aan te voelen. Bovendien is dit duurzame materiaal bijzonder stevig.
Net als alle andere Haflinger pantoffels, is model Everest Hygge gemaakt van ademend, zuiver wolvilt. Dit materiaal past zich op een bijzonder flexibele en goede manier aan de anatomie van de voet aan, verwarmt en reguleert tegelijkertijd de temperatuur. Dankzij het comfortabele, anatomisch gevormde latex voetbed zijn deze pantoffels erg gewild. Een combinatie van comfort en warmte!